Home

archeológia vajíčko vracať sa dukla slavia goly text zvýšiť prevládať

Slavia Praha porazila Karvinú, Dukla Praha nestačila na Liberec

Slavia se proti Dukle dlouho trápila. Nakonec ji ale srazila čtyřmi góly -  Pražský deník
Slavia se proti Dukle dlouho trápila. Nakonec ji ale srazila čtyřmi góly - Pražský deník

Dukla - Slavia 0:4. Postup favorita, góly až ve druhé půli. Rada se díval z  okna | iSport.cz
Dukla - Slavia 0:4. Postup favorita, góly až ve druhé půli. Rada se díval z okna | iSport.cz

B-tým: Domácí prohra 1:3 proti Dukle | SK Slavia Praha

Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v  osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz
Suverénní první poločas. Slavia si poradila s Duklou a po výhře 4:1 je v osmifinále poháru | Fotbal | Lidovky.cz

Slavia nedala v souboji prvního s posledním Dukle šanci. Malé pražské derby  vyhrála 5:1 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia nedala v souboji prvního s posledním Dukle šanci. Malé pražské derby vyhrála 5:1 | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha B - Dukla Praha 1:3

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha - Dukla Praha 4:1

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha - Dukla Praha 6:0

Dukla nasázela Teplicím čtyři góly, Slavia nevyhrála ani proti Olomouci -  Sport.cz
Dukla nasázela Teplicím čtyři góly, Slavia nevyhrála ani proti Olomouci - Sport.cz

Živě: Dukla - Slavia 1:5. Sešívaní se na zápas s Chelsea naladili vysokou  výhrou - Aktuálně.cz
Živě: Dukla - Slavia 1:5. Sešívaní se na zápas s Chelsea naladili vysokou výhrou - Aktuálně.cz

Slavia vstoupí do poháru pražským derby s Duklou, proti Spartě může v  Domažlicích nastoupit Limberský | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia vstoupí do poháru pražským derby s Duklou, proti Spartě může v Domažlicích nastoupit Limberský | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Nejlépe umí zápasy otáčet Dukla. Slavia je naopak nejčastěji ztrácí |  FORTUNA:LIGA
Nejlépe umí zápasy otáčet Dukla. Slavia je naopak nejčastěji ztrácí | FORTUNA:LIGA

První ligová výhra! Kiselův gól porazil Duklu! | SK Slavia Praha

Slávisty čeká pohár proti Dukle. V sestavě budou změny, říká Trpišovský -  iDNES.cz
Slávisty čeká pohár proti Dukle. V sestavě budou změny, říká Trpišovský - iDNES.cz

Dva góly Dukle? Přesto má trenér Slavie Koubek domácí úkol: útok | iSport.cz

sportovní tv<<] Dukla Slavia B přenos 18/03/2023 [[SLED | Advice for A  Beginning Gardener | ACGA
sportovní tv<<] Dukla Slavia B přenos 18/03/2023 [[SLED | Advice for A Beginning Gardener | ACGA

MOL Cup ŽIVĚ: Dukla Praha vs. Slavia Praha [19.10.] ᐈ STREAM | BetArena.cz

Slováci žiarili v Česku. Skórovali Ďurica, Bilovský i Stoch - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
Slováci žiarili v Česku. Skórovali Ďurica, Bilovský i Stoch - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

SESTŘIH: Slavia - Dukla 4:1. Favorit dominoval, Stoch dal dva krásné góly |  iSport.cz
SESTŘIH: Slavia - Dukla 4:1. Favorit dominoval, Stoch dal dva krásné góly | iSport.cz

FK Dukla Praha | Reportáž ze zápasu: Slavia Praha B - Dukla Praha 1:5

Slavia zdolala Liberec na jeho hřišti 1:0 a je v čele, Dukla díky gólu v  závěru porazila Opavu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Slavia zdolala Liberec na jeho hřišti 1:0 a je v čele, Dukla díky gólu v závěru porazila Opavu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dukla se dočkala prvních gólů i vítězství. Odnesla to rezerva Slavie -  Pražský deník
Dukla se dočkala prvních gólů i vítězství. Odnesla to rezerva Slavie - Pražský deník

Góly přinesla jen první půle: Dukla - Slavia 2:2 | SK Slavia Praha