Home

vnímať jahňacie Ďakujem michalovce futbal prehry latinčina okolité spĺňať

Najtesnejšia prehra na Žitnom ostrove -MFK Zemplín Michalovce

Fortuna liga: Trnava zdolala presvedčivo Michalovce | SPORTNET

Príprava: V generálke dvojgólová prehra s MFK Zemplín Michalovce | MFK  Dukla Banská Bystrica
Príprava: V generálke dvojgólová prehra s MFK Zemplín Michalovce | MFK Dukla Banská Bystrica

Michalovce doma prehrali s Ružomberkom | FutbalPortal.sk

MFK Zemplín Michalovce (@mfkzemplin) / Twitter

Slovan je vo Fortuna lige stále bez prehry, Sereď má prvý triumf z pôdy  súpera - Webnoviny.sk
Slovan je vo Fortuna lige stále bez prehry, Sereď má prvý triumf z pôdy súpera - Webnoviny.sk

So Slovnaft Cupom sa rozlúčil prvý fortunaligista: Michalovce prehrali na  pôde štvrtoligistu | Športky.sk
So Slovnaft Cupom sa rozlúčil prvý fortunaligista: Michalovce prehrali na pôde štvrtoligistu | Športky.sk

Mladší dorastenci s vysokými prehrami -MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Zápas s Pohroním sme nezvládli, po góloch  Lačného a Badola z prvého polčasu sme prehrali výsledkom 0:2 | Facebook
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Zápas s Pohroním sme nezvládli, po góloch Lačného a Badola z prvého polčasu sme prehrali výsledkom 0:2 | Facebook

Dievčatá porazili Michalovce a Podbrezovú, ženy zdolali Martin, ale prvý  raz v sezóne aj prehrali | FC Košice
Dievčatá porazili Michalovce a Podbrezovú, ženy zdolali Martin, ale prvý raz v sezóne aj prehrali | FC Košice

Michalovce prehrali s L. Mikulášom 1:2, Trenčín do play off o EKL |  FutbalPortal.sk
Michalovce prehrali s L. Mikulášom 1:2, Trenčín do play off o EKL | FutbalPortal.sk

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Na pôde AS Trenčín sme prehrali výsledkom 2:4  | Facebook
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Na pôde AS Trenčín sme prehrali výsledkom 2:4 | Facebook

MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Dnešný domáci zápas sme nezvládli a proti  Trenčínu sme prehrali najtesnejším rozdielom 1:2, jediný gól MFK Zemplín  strelil v 50. minúte Matej Trusa ⚽️ | Facebook
MFK Zemplín Michalovce - 💛💙 Dnešný domáci zápas sme nezvládli a proti Trenčínu sme prehrali najtesnejším rozdielom 1:2, jediný gól MFK Zemplín strelil v 50. minúte Matej Trusa ⚽️ | Facebook

Futbal: Slovan zdolal MFK Zemplín Michalovce 4:2, no prehrával už 0:2 |  Šport | Bratislavské noviny
Futbal: Slovan zdolal MFK Zemplín Michalovce 4:2, no prehrával už 0:2 | Šport | Bratislavské noviny

Michalovce s Trenčínom prehrali rozdielom siedmich gólov

Slovanu uštedrili prehru po 7 mesiacoch -MFK Zemplín Michalovce

Fortuna liga dnes: Podbrezová prehrala tretí zápas po sebe, vyhrali  Michalovce | SPORTNET
Fortuna liga dnes: Podbrezová prehrala tretí zápas po sebe, vyhrali Michalovce | SPORTNET

Michalovce prehrali v príprave s poľským tímom Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Nováčik odštartoval ročník prehrou: Michalovce zariadili tri body z penált  | Športky.sk
Nováčik odštartoval ročník prehrou: Michalovce zariadili tri body z penált | Športky.sk

Vysoká prehra pod Čákovým hradom -MFK Zemplín Michalovce

Michalovce v Trenčíne len remizovali, Liptáci si napriek prehre zahrajú  baráž o EKL | Športky.sk
Michalovce v Trenčíne len remizovali, Liptáci si napriek prehre zahrajú baráž o EKL | Športky.sk

Futbalisti odštartovali prípravu, v Michalovciach prehrali. Káder sa  výrazne zmenil | Šport | Články | AHOJ.TV
Futbalisti odštartovali prípravu, v Michalovciach prehrali. Káder sa výrazne zmenil | Šport | Články | AHOJ.TV

Nitra hostila Michalovce: So súťažou sa rozlúčila vysokou prehrou, FOTO