Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti Základnej školy Karola Rapoša v  Brezne, jej
Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti Základnej školy Karola Rapoša v Brezne, jej

Dúfam, že ich bude futbal stále baviť a so cťou sa popasujú aj s búrlivým  obdobím puberty", hovorí tréner "Projektu" Pavel Ambros - FK Brezno
Dúfam, že ich bude futbal stále baviť a so cťou sa popasujú aj s búrlivým obdobím puberty", hovorí tréner "Projektu" Pavel Ambros - FK Brezno

ZŠ s MŠ Pionierska 2 - Základná škola s materskou školou Pionierska 2,  Brezno
ZŠ s MŠ Pionierska 2 - Základná škola s materskou školou Pionierska 2, Brezno

Pionierska 4, Šaľa - oma.sk

Futbal v Detve bojuje o dôveru Futbal v Detve bojuje o dôveru

Turnaj O pohár generálneho riaditeľa ŽP, a.s. vyhrala ZŠ Pionierska 2 | FK  Železiarne Podbrezová
Turnaj O pohár generálneho riaditeľa ŽP, a.s. vyhrala ZŠ Pionierska 2 | FK Železiarne Podbrezová

GRASSROOTS - Víťazmi 7. ročníka Školského pohára SFZ 2017/2018 sa stali  chlapci z Trenčína a dievčatá z Brezna | Slovenský futbalový zväz
GRASSROOTS - Víťazmi 7. ročníka Školského pohára SFZ 2017/2018 sa stali chlapci z Trenčína a dievčatá z Brezna | Slovenský futbalový zväz

Krajské kolo v malom futbale starších žiakov – Základná škola Eleny Maróthy  Šoltésovej
Krajské kolo v malom futbale starších žiakov – Základná škola Eleny Maróthy Šoltésovej

Vyvrcholil futbalový McDonald's Cup: Milánsky sen si splnia mladí Trenčania  - SME | MY Nitra
Vyvrcholil futbalový McDonald's Cup: Milánsky sen si splnia mladí Trenčania - SME | MY Nitra

Untitled
Untitled

Novinky | Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4,  977 01 Brezno
Novinky | Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4, 977 01 Brezno

O titul majstra Slovenska zabojujú najmladší žiaci zo školy na Spojovej

GRASSROOTS – Po dvoch rokoch opäť finálový turnaj Školského pohára |  Slovenský futbalový zväz
GRASSROOTS – Po dvoch rokoch opäť finálový turnaj Školského pohára | Slovenský futbalový zväz

McDonald's Cup pozná piate finálové družstvo z Košického kraja - Rožňavské  noviny
McDonald's Cup pozná piate finálové družstvo z Košického kraja - Rožňavské noviny

Po napínavom a vyrovnanom finálovom súboji sa víťazom opäť stali žiaci zo  Základnej školy Pionierska 2 | Podbrezovan
Po napínavom a vyrovnanom finálovom súboji sa víťazom opäť stali žiaci zo Základnej školy Pionierska 2 | Podbrezovan

Profil školy - Profilácia školy | Základná škola s materskou školou Karola  Rapoša, Pionierska 4, 977 01 Brezno
Profil školy - Profilácia školy | Základná škola s materskou školou Karola Rapoša, Pionierska 4, 977 01 Brezno