Home

vzorka Atticus zdobiť trenink faulov vo futbale dochvíľnosť diskriminovať Arthur Conan Doyle

Finále bude opäť záležitosťou východu | Niké Superliga | Národná liga v  malom futbale
Finále bude opäť záležitosťou východu | Niké Superliga | Národná liga v malom futbale

ViOn Zlaté Moravce - CSKA Moskva, ONLINE (futbal dnes, prípravný zápas  LIVE) | SPORTNET
ViOn Zlaté Moravce - CSKA Moskva, ONLINE (futbal dnes, prípravný zápas LIVE) | SPORTNET

Slovensko U21 - Ukrajina U21: ONLINE prenos z baráže EURO 2023 dnes |  SPORTNET
Slovensko U21 - Ukrajina U21: ONLINE prenos z baráže EURO 2023 dnes | SPORTNET

Francúzsko Nemecko ONLINE futbal dnes MS vo futbale 2021 live

Menej faulov i premiéra VAR: Hodnotenie rozhodcov na EURO 2020 | Športky.sk

Deti zo Žiliny“ trápili lídra. Výhru im vzali dve penalty - Fortuna liga -  Futbal - Šport - Pravda
Deti zo Žiliny“ trápili lídra. Výhru im vzali dve penalty - Fortuna liga - Futbal - Šport - Pravda

Diskusia: Škrtel dostal červenú kartu za faul na Weissa, Slovan vyhral v  Trnave a titul má na dosah | Šport.sk
Diskusia: Škrtel dostal červenú kartu za faul na Weissa, Slovan vyhral v Trnave a titul má na dosah | Šport.sk

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz bodoval naplno, Horná Krupá má strelca Kozáka  | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz bodoval naplno, Horná Krupá má strelca Kozáka | TRNAVSKÝ HLAS

Brutálny faul v Argentíne rozpútal hromadnú bitku

Slovenskí futbalisti viedli po góle Boženíka, zo Slovinska odchádzajú s  bodom za remízu 1:1
Slovenskí futbalisti viedli po góle Boženíka, zo Slovinska odchádzajú s bodom za remízu 1:1

Faul či nie? Klub tvrdí, áno. Zväz má iný názor

ObFZ Prešov - mobilná verzia - Štvrťstoročie futbalu v Polome

Ako byť úspešný vo futbale | fanshop.futbalsfz.sk

VIDEO Najzákernejší futbalový tím? 12-ročné deti z Hongkongu | Športky.sk

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal, NAŽIVO, LIVE) | SPORTNET

VIDEO Brutálny faul na brankára v rakúskej lige | Športky.sk

ONLINE: Azerbajdžan - Slovensko (ME vo futbale do 21 rokov 2021) | SPORTNET

Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali nad

Likvidačný faul na slovenského futbalistu Dávida Hancka (VIDEO)

Slovensko U21 zdolalo Taliansko U21 v príprave (2018) | SPORTNET

Najaktuálnejšie informácie zo sveta futbalu online | Nový Čas, str.282

Trojgólový obrat U16 za štyri minúty, starší dorast na jar 9 zápasov bez  prehry | FC Košice
Trojgólový obrat U16 za štyri minúty, starší dorast na jar 9 zápasov bez prehry | FC Košice

DRÁMA NA MS: Argentína zdolala Holandsko v rozstrele a je v semifinále